Zagrebački Dinamo iznenađujuće u Budimpešti ispao iz Lige prvaka

202 ABC portal 16.rujna 2020. 21:45
FERENCVAROŠ U PLAY-OFFU

Ekipa Dinama ispala je iz Lige prvaka nakon što su u susretu 3. pretkola izgubili od Ferencvaroša rezultatom 2:1.
Već u 2. minuti domaći tim je stigao u vodstvo. Nguen je probio po lijevoj strani, ubacio loptu na drugu stativu, a na pravom mjestu bio je Lovrencsics koji već nakon 75. sekundi pogađa za 1:0.

Dinamo se uspio vratiti u meč u 23. minuti, a Modri su do poravnanja stigli autogolom koji je postigao Uzuni. To je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Ključni trenutak utakmice dogodio se u 65. minuti kada je tragičar iz 23. minute, Myrto Uzuni, izašao sam ispred Livakovića i mirno pogodio za 2:1, što se na kraju ispostavilo kao konačan rezultat utakmice.
U drugom meču, Maccabi je u Tel Avivu pobijedio Dynamo Brest sa 1:0, ekipu koja je izbacila Sarajevo u 2. pretkolu.