TT Kabeli raspisuju natječaj za zanimljivo radno mjesto

5,035 ABC portal 02.listopada 2019. 14:30
RADNO MJESTO

N A T J E Č A J
za radno mjesto:

Asistent u prodaji za domaće tržište – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:
-    Svakodnevni kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
-    Komercijalno vođenje kupaca na domaćem tržištu
-    Predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
-    Uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
-    Sudjelovanje u izradi ciljeva i strategije prodaje
-    Odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenih kupaca

Potrebni uvjeti:
-    VSS ekonomskog smjera
-    Poželjno radnoiskustvo na istim ili sličnim poslovima
-    Poželjno poznavanje engleskoj jezika u govoru i pismu
-    Samostalnost u radu
-    Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
-    Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
-    Komunikativnost i spremnost na timski rad

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: info@ttcables.com ili poštom na adresu (s naznakom ''PRIJAVA ZA POSAO'')
TT kabeli d.o.o
Knešpolje bb
88220 Široki Brijeg, BiH

Natječaj ostaje otvoren do 21.10.2019.g.

ASISTENT U PRODAJI za INO tržište – 1 izvršitelj (m/ž)

Opis posla:
Svakodnevni kontakt sa kupcima i poslovnim partnerima
Komercijalno vođenje kupaca na INO tržištu
Predlaganje i provođenje marketinških aktivnosti
Uska suradnja s ostalim odjelima unutar tvrtke
Sudjelovanje u izradi ciljeva i strategije prodaje
Odgovornost za uspješnost na razini dodjeljenih kupaca
VSS ekonomskog smjera
Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Odlično znanje engleskoj jezika u govoru i pismu
Samostalnost u radu
Rad na računalu uz napredno poznavanje MS Office paketa
Diskrecija, organiziranost, odgovornost i pedantnost u odnosu prema poslu
Komunikativnost i spremnost na timski rad

Tagovi:

Komentari

EUR
EMU(EUR)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,95583
Srednji: 1,95583
Prodajni: 1,95583

Jedinica: 100
Kupovni: 26,241716
Srednji: 26,307485
Prodajni: 26,373254

Jedinica: 1
Kupovni: 1,33984
Srednji: 1,343198
Prodajni: 1,346556

USD
SAD(USD)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,768117
Srednji: 1,772548
Prodajni: 1,776979

Jedinica: 1
Kupovni: 1,775034